خانه / اخبار / اخبار مه ولات / اداره فرهنگ و ارشاد مه ولات هم پای جوانان در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی

اداره فرهنگ و ارشاد مه ولات هم پای جوانان در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مه ولات کلاس های فرهنگی و هنری اوقات فراغت در دهستان مهنه با همکاری و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مه ولات برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن حضور در این کلاس و خسته نباشید به دست اندر کاران برگزاری کلاس های اوقات فراغت افزود:کار فرهنگی در پیشانی نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

پور عباسی با اشاره به همدلی همه جانبه در مسیر ارتقای کار فرهنگی در ادامه افزود:از فرصت حضور در کارهای فرهنگی به بهترین نحو استفاده نموده و برای کار خود ارزش قائل شوید.

وی با تاکید بر احترام به والدین که سعادت را به همراه دارد خاطر نشان کرد:شما در سکویی قرار گرفته اید که با آن با تهاجم فرهنگی مقابله می کنید و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هم در کنار شما خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان ضمن حضور بر سر مزار عارف نامی  ابوسعید ابوالخیر و قرائت فاتحه از دفتر  انجمن شعر و ادب ابوسعید ابوالخیر که زیر نظر این اداره فعالیت می کند بازدید به عمل آورد و چند جلد کتاب نفیس نیز به این انجمن اهدا نمود.

لازم به  ذکر است بیش از ۳۵ نفر از اهالی دهستان مهنه در سه مقطع نونهالان،نوجوانان و بزرگسالان در این کلاس ها که شامل شعر خوانی،داستان نویسی،نقالی خوانی و … می باشد،شرکت می کنند.

گفتنی است در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مه ولات به رسم یادبود با اهدای هدایایی از اعضای کلاس شعر قدر دانی نمود.

درباره ملازاده روابط عمومی اداره ارشاد مه ولات

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*